Prekių keitimas ir grąžinimas

Joybataivaikams.lt el.parduotuvėje galioja 14 dienų grąžinimo garantija. Jūs turite teisę grąžinti visas įsigytas prekes per 14 kalendorinių dienų nuo jų gavimo dienos, nenurodžius konkrečios priežasties.

Kokybiškų prekių grąžinimo išlaidas - kurjerio, paštomato - padengia pirkėjas. 

Grąžinamos prekės turi atitikti šiuos reikalavimus:

Prekė turi būti nenaudota;

Prekės originali pakuotė, jeigu tokia yra, turi būti nepažeista (drabužių maišeliai gali būti atidaryti siekiant pasimatuoti);

Prekė turi būti nesugadinta, jos prekinė išvaizda tokia pati, kokios prekė buvo gauta ir tinkama tolesnei prekybai (nenuplėštos etiketės, apsauginės plėvelės ir kt);

Atkreipiame dėmesį, kad gamyklinė/prekybinė pakuotė nėra tinkama transportavimui (originali prekės pakuotė). Norint, kad daikto, prekės gamyklinė/ prekybinė pakuotė nebūtų pažeista transportavimo metu, būtina tokį daiktą/ prekę papildomai supakuoti į transportavimui skirtą pakuotę.

Jeigu prekės orginali gamyklinė/prekybinė pakuotė netinkamai supakuota ir grąžinama pardavėjui pažeista, netinkama tolimesnei prekybai ar praradusi savo prekinę išvaizdą, pardavėjas pasilieka teisę, prekės nepriimti arba grąžinti mažesnę pinigų sumą, atsižvelgiant į patirtą nuostolį. 

Svarbu: kol siunta keliauja iš kliento mums, už siuntos saugumą atsako siuntėjas, todėl prašome prekę (-es) supakuoti atitinkamai saugiai.

Nekokybiškų prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis LR galiojančiais įstatymais ir EU teisės aktais.

Informacija apie pinigų grąžinimą:

- Pinigų grąžinimas atliekamas per 5 kalendorines dienas, skaičiuojant nuo grąžinimo gavimo.
- Pinigai yra grąžinami bankiniu pavedimu į sąskaitą, iš kurios buvo atliktas mokėjimas už užsakymą.
- Pardavėjas turi teisę negrąžinti pinigų už prekes, neatitinkančias grąžinimo reikalavimų.
- Pinigai yra grąžinami tik už prekę (-es), bet ne už prekių transportavimo paslaugą.

Prekes galite grąžinti prisijungę prie savo paskyros. Prisijungti. 

Jeigu norite keisti el.parduotuvėje pirktą prekę:

Susisiekite su mumis  el.paštu  joybataivaikams@gmail.com. Informuojame, kad keičiame tik į to paties modelio kitą dydį, kitu atveju kviečiame grąžinti prekę ir pateikti naują užsakymą.