D.D.STEP

D.D. STEP – tai iš Vengrijos kilęs, aukščiausius ortopedinius batų reikalavimus atitinkantis prekės ženklas. Šio gamintojo prioritetas yra natūralios odos gaminiai, todėl ji yra naudojama kiekviename gaminyje. D.D. STEP per daugelį metų užsitarnavo žmonių simpatijas visame pasaulyje, o jų batų asortimentas itin platus.

D.D.STEP batukai yra gaminami su paaukštinimais šonuose (supinatoriais), sumažinančiais vaiko kojų nuovargį, leidžiančiais lengvai judėti bei prilaikančiais pėdos čiurną, kad ji išliktų tiesi. Spartėjant gyvenimo tempui D.D.STEP taip pat neatsilieka nuo šio skubėjimo, ir nuolat tobulindami bei testuodami vaikiškus batukus prisitaiko prie šiuolaikinių tendencijų. Tiek dizaino, tiek kokybės atžvilgiu.

Vaikiškų batų padas yra pagamintas su BAREFOOT technologija – iš itin plonos gumos, kurios dėka bėgiojant bei vaikštant vaikas gali justi pagrindą. Tokiu būdu yra užtikrinami natūralūs pėdos judesiai bei tinkama apsauga. Taip pat platus bato pagrindas nespaudžia pėdos – tai labai svarbu kojų pirštams, kurie atsakingi už tinkamą motoriką bei pusiausvyrą.

 

ddstep-barefoot

 
D.D.Step | SUN REACTIVE batai reaguoja į UV šviesą, batų spalvos pasikeitimas prasideda, kai yra stiprus UV šaltinis.

Oda / audinys apdorotas saulės spinduliams jautria medžiaga. Spalvos tampa baltos patalpose ir keičia spalvą veikiamos saulės spindulių.

Spalva keičiasi priklausomai nuo to, ar jie yra šešėlyje, ar saulėje. D.D.Step | SUN REACTIVE batai nesulaiko UV spindulių. Nesvarbu, kiek ilgai ir kiek UV spindulių buvo veikiami, batai taps balti, kai UV šaltinio nebeliks.

SUN-REACTIVE_GIF.gif

 

 

WATERPROOF modelio batai yra atsparūs vandeniui. Bato viduje yra kvėpuojantis membraninis pamušalas. Dėka specialios vandeniui nepralaidžios membranos batai yra atsparūs drėgmei, tačiau kartu leidžia odai kvėpuoti.  AQUA - TEX technologija išlaiko atsparumo vandeniui savybę, o bato viduje esančią drėgmę išgarina.
AQUATEX_GIF.gif