PONTE20

PONTE20 kolekcija yra kuriama tų pačių gamintojų kaip ir labiau paplitusio prekės ženklo D.D. STEP. Jie abu užima pirmąsias pozicijas pagal populiarumą Vengrijoje jau daugiau nei 40 metų. 

PONTE20 vaikiška avalynė pagaminta tik iš natūralios odos (tiek vidpadis, tiek batų išorė) ir atitinka vaiko vystymuisi būtinus aspektus. O išskirtinė ji tuo, kad kiekvieno bato padas iš vidinės pusės yra išlenktas 5 mm (supinacija) – tai natūraliai priverčia vaikų pėdos kaulus išlikti tiesioje padėtyje. Šis būdas saugo vaikus nuo plokščiapėdystės. Supinacija reiškia ne ką kitą, kaip padų pakreipimą tam, kad vaiko kulno ir kojos kaulo ašis taptų lygiagreti, taip užkertant kelią X pėdos formavimuisi ir vaiko pėdos skausmui einant, bei išilginiam pėdos skliautui grimzti. Tvirtas Ponte20 batų užkulnis gali padėti išvengti skoliozės, patempimų ar kelių raiščių traumų. 

Ponte20 vaikiškų batų konstrukcija pasižymi dar ir tuo, kad pirštų dalis bato viduje yra erdvi ir aukšta, todėl pirštai nėra prispaudžiami, ypatingai tai aktualu plačiai vaiko pėdai. Papildomai sutvirtintas padas, o vidinis kulno dalies kraštas pakeltas 5 laipsniais..

Vaikiška PONTE20 avalynė - puikus pasirinkimas tiems, kuriems rūpi, kad vaiko kojos vystytųsi taisyklingai. Rekomenduojama vaikams, turintiems problemų su netaisyklingu pėdos statymu ar keliais.

Ponte