WEESTEP

WEESTEP — modernių ir kokybiškų vaikiškų batų prekės ženklas, kuris sėkmingai suderina viską, ko reikia šiandieniniam pirkėjui. Teigiamai įvertintas Europos kokybės kontrolės, WEESTEP gamina šiuolaikiško dizaino batus vaikams. Naudojamos natūralios medžiagos, pažangios WE-TEX technologijos, itin minkštas bei lankstus padas paverčia WEESTEP vienu geriausių vaikiškų batų prekiniu ženklu.
Šiuolaikiško dizaino, specialiai vaikams pritaikyti batai gaminami modernios gamybos technologijomis, todėl puikiai vertinami visame pasaulyje. Kurdami modelius dizaineriai pasitelkia ne tik šiandienines mados tendencijas, bet ir aukštos kokybės medžiagas kiekviename gaminyje.  Prekės ženklo savybės yra natūralios medžiagos, puiki oro cirkuliacija ir vandenį atstumiančios savybės. Ypatingai žieminių WEESTEP batų kolekcija pasižymi puikia apsauga nuo šalčio, anatomine struktūra, patvarumu, tvirtu ir lanksčiu padu. WEESTEP  80 proc. asortimento modelių yra pagaminti iš odos, o 100 proc. batų turi 100% vilnos ar odinį vidpadį ir supinatorių. Dėl to šio prekės ženklo vaikiški batai yra neįtikėtinai kokybiški, lengvi ir patvarūs. Tai leidžia vaikui jausti visišką komfortą vaikščiojant, nebijant šalto ar drėgno oro. Bei aktyviai nešiojant batukus, nebijoti juos sugadinanti.
WEESTEP prekės ženklas egzistuoja ne taip seniai, tačiau per trumpą laiką sugebėjo tapti legenda dėl savo gaminių lengvumo ir neprilygstamo patogumo. Šis prekės ženklas jau yra pardavimų lyderis Amerikoje, Kanadoje, Kazachstane, Ukrainoje bei pasaulyje populiariose internetinėse parduotuvėse, pvz. ebay.com, amazon.com.  Nuo 2019 metų įmonė tapo išskirtine WEESTEP prekės ženklo atstove Europoje.

 

Weestep batai vaikams | Weestep vaikiški batai berniukams ir mergaitėms -  BATUKŲ NAMAI