Apie mus

Jūsų džiaugsmui - JOY batai vaikams

JOYBATAIVAIKAMS.lt (angl. JOY - džiaugsmas) yra daugiau nei tik vaikiškų prekių internetinė parduotuvė. Atrinkome tuos prekinius ženklus, kurie geriausiai atitiktų tėvų ir vaikų lūkesčius: patikima, stilinga, patraukli kaina, kokybė, patogumas vaikams. Prekės išbandomos realiai, patirtimi pasidalinant socialiniuose tinkluose. Todėl esame tikri, kad liksite maloniai nustebinti ir džiaugsitės draugyste su mumis.

Į parduotuvę
 • Dėmesys kokybei

  Puikiai suprantame, kad įsigydami avalynę ar drabužius, tikimės ne tik patogumo ir patrauklios išvaizdos, bet ir patvarumo. Mūsų prekės kruopščiai parinktos ir tiekiamos tik iš laiko patikrintų prekinių ženklų.

  Skaityti daugiau

 • Puiki kaina

  Jau pastebėjote? Esame draugiški, empatiški ir dar nauji rinkoje, todėl norėdami užmegzti draugystę, siūlome prekes palankiausiomis kainomis. Radote pigiau? Būtinai praneškite mums ir mes pritaikysime geriausią kainą.

  Skaityti daugiau

 • Kodėl pirkti internetu?

  Apsipirkimas internetu sutaupys Jūsų laiką, kurį tektų praleisti vaikiškų batų ir drabužių parduotuvėse. Pirkti galima bet kuriuo patogiu metu, grąžinti, pakeisti prekę lengva ir paprasta, o iškilus klausimams mes mielai Jums padėsime.

  Skaityti daugiau

 • Jūsų grįžtamasis ryšys

  Vaikų šypsenos, laimingi tėvai - geriausias įvertinimas mums. Siekiame būti jūsų šeimos partneriu, ir nuolatiniu avalynės ar aprangos tiekėju į jūsų namus. Džiaugiamės, kai įvertinate mus - tai paskata mums tobulėti.

  Skaityti daugiau